Kedves látogató! Szeretettel köszöntünk Nagygeresd honlapján. Itt megtalálsz majdnem mindent, ami a község életével kapcsolatos. Az oldal folyamatosan fejlesztve, bővítve van, így érdemes időnként meglátogatni.

5. Nagygeresdi kettesfogathajtó verseny

2013. augusztus 20.

Nagygeresd, sportpálya

Eredmények:

2013. augusztus 20.-án került megrendezésre az V. Kettesfogathajtó Verseny a nagygeresdi sportpályán. A versenyre 14 fogat – 13 nagy, és 1 póni –, nevezett. A hajtásra – a nem éppen ideális időjárás ellenére – sok néző volt kíváncsi, akik remélhetőleg jól szórakoztak.
A kétfordulós akadályhajtást, a tavalyihoz hasonlóan, Ifjú Szájer József nyerte. A második helyet Geröly Tibor, míg a harmadikat Nagy Tamás szerezte meg.

A vadászhajtást szintén Ifjú Szájer József nyerte, 100 %-os teljesítményt nyújtva. A képzeletbeli dobogó második fokára Nagy Tamás, a harmadikra pedig Tóth László állhatott fel.

*****

4. Nagygeresdi Kettesfogathajtó Verseny

2012. augusztus 20.

Nagygeresd; sportpálya

3. Nagygeresdi Kettesfogathajtó Verseny

2011. augusztus 20.

Az előzetes jelentkezések alapján, több mint húsz fogat versenye várható. A hivatalos kezdési időpont 13 óra. A nevezők számától függően a kezdési időpont módosulhat. Az első futam kezdetét 12 órára hozzák előre. Ezt követi majd a hivatalos megnyitó 13.30-kor.

A versenyre minden érdeklődőt szeretettel vár a szervezőség.

A verseny képei a flickr.com-on:

Immár másodízben került megrendezésre Nagygeresden a fogathajtó verseny. Ezúttal is augusztus 20-án, a geresdi búcsú napján. A verseny 13 órakor kezdődött, az ünnepélyes bevonulással, és a fogatok bemutatásával. Ezt követte 2 futamban az akadályhajtás, amely után összevetésben dőlt el a végső sorrend.
A verseny vadászhajtással fejeződött be.

Az eredményhirdetés után tombolahúzással folytatódott a program.